Maszynka do strzyżenia owiec 600W

340,00 zł
Brutto

Maszynka do strzyżenia owiec 600W

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zasilanie: - 230V~50Hz
Moc: - 600W
Szybkość poruszania się ostrzy: - 2400rpm

Szerokość ostrzy: - 76mm

Elektryczna maszynka przeznaczona do strzyżenia owiec, koni, bydła i innych zwierząt posiadających gęstą lub grubą sierść.

Urządzenie zostało wyposażone w niezwykle wydajny silnik o mocy 600W. Urządzenie posiada szczelnie zamkniętą obudowę, zabezpieczoną przed dostawaniem się do niej kurzu, zanieczyszczeń oraz sierści zwierząt. Głowica wykonana została z niezwykle lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium. Zastosowane w maszynce noże tnące wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która nie tylko jest odporna na odkształcenia i uszkodzenia, ale także na działanie warunków atmosferycznych i wilgoci.

Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, iż nóż w maszynce jest umieszczony nad grzebieniem. Takie rozwiązanie konstrukcyjne zapobiega przypadkowemu zranieniu zwierząt. Zastosowany w urządzeniu włącznik blokuje się w pozycji włączonej. Maszynka jest więc niezwykle prosta w obsłudze, poręczna i zapewnia bezpieczeństwo zwierząt podczas jej używania. Urządzenie wyposażone zostało w płynną regulację docisku noży do grzebienia umieszczoną w górnej jego części, dzięki czemu regulacja jest zawsze pod ręką.

Całość dostarczana wraz z osprzętem w walizce z tworzywa sztucznego z wygodnym organizerem

20 Przedmioty